Zase´něco starýho

17. července 2009 v 11:26 | Wikolka |  Skupina

Šok pro všechny fanoušky Nevada Tan!

Na cestě na koncert do Celly byly Nevada Tan jsou v šoku.
Stalo se to v 9:20h ráno na dálnici u Hannovera.Mercedes přejíždí na pravý pruh dálnice a nevidí autobus od Nevada Tan - náraz!
Kapela trpí traumata. Úrazy nejsou zlý,jak se zpočátku domnívali:Kytariska David, který jediný nespal,měl z toho pohmožděniny a odřeniny. On byl jediný kdo mohl pomoci - přesně jako řidičce Mercedesu - nemocnici v poledne opustila.
Basista Linke zažil horor: "Ráno jsem se vzbudil první. David je ranní ptáče. Seděl již vpředu u řidiče a při nárazu narazil hlavou do přístrojové desky." Tohle ráno bylo tentokrát osudné.
Úleva z šoku je velká: "Bohudíky nepřihodilo se mu nic vážnějšího,mimo krvácející brady a zraněním na čele a ramenu", mluví Linke.
"My jsme byli příčinou velké zácpy. Policisté mají poděkování jak za pomoc tak jsou pozvání na náš zítřejší koncert v Celle."
S Davidem Yam! Ještě nemluvil.Přece od kapely jsme se dozvědeli, že je na cestě k zlepšení a v žádném případě se nezřeknou koncertu v Celle: "David je také ještě nastydlí a teď se má rychle nastěhovat do hotelového pokoje,aby byl fit na koncert."
_ zdroj _ - tu nájdete preklad textu
YAM! - tu je originál textu v nemčine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama